co na sebe,  hraní,  já a děti,  zážitky

Připraveni na zimu!

Začal nám pomalu podzim, i když venku to tak pořád ještě moc nevypadá 🙂 Listy sice opadávají, ale teplota se často drží stále nad 15 stupni a je to na jednu stranu i fajn… Čím více času můžu s dětmi trávit na čerstvém vzduchu tím líp. Jakmile se totiž více ochladí, naše pobyty venku se zkrátí. Ne že by zima dětem vadila, ale vadí mě 🙂 Já jsem totiž zimomřivec od přírody a ať se navleču jak se navleču, furt je mi zima….  😀

Letos jsem začala s nákupem a přípravou zimního oblečení celkem brzy. To hlavně kvůli oznámení našeho táty, že chce ještě letos na podzim stihnout návštěvu rodiny a Šumavě… Jo na Šumavě bývají zimy trošku jinačí než u nás a taky krapet dřív, takže jsem se snažila vše zařídit tak, aby nás nic nemohlo zaskočit 🙂 Nicméně z návštěvy nakonec sešlo, ale nevadí. Protože já Vám tak můžu tu naši nádheru, kterou jsem letos objevila ukázat už teď.

Možná jste si už všimli, že hodně Dany oblékám do softshellu. Teda pokud je jedná o outdoorové výlety apod. Mám v tomto ohledu totiž softshell opravdu jako číslo jedna. 🙂 Pravda, je to trochu investice, ale stojí mi to za to ! Jednak mi vyhovuje jeho nepromokavost, takže nemám strach, když začne pršet a my zrovna objevuje přírodu na druhé straně lesa než je auto 🙂 a za další se mi líbí jak se udržuje. Všechna špína rychle usychá a většinou ji snadno utřu vlhčeným ubrouskem… prostě paráda.  Navíc se snažím teď nakupovat takové barevné kombinace, aby to případně mohl zdědit i Tomášek, takže cenově nám to nakonec vychází dobře 😀

A protože naše Danielka začala chodit letos do školky, rozhodla jsem se, že i paní učitelky jistě ocení, když zimní oblečení bude ze softshellu. Tak jsem začala hledat, kde jinde než na netu.

Firmy jako UNUO apod. samozřejmě znám a ráda se k nim vracím, ale já chtěla letos něco originálnějšího a tak jsem po krátkém hledání narazila na

SUCHEDUPKY.CZ

Mají naprosto úžasnou nabídku oblečení pro děti. Šijou snad vše od plenek přes čepice a nákrčníky až po bundy a kalhoty 😀  A ty vzory!!! Až oči přecházejí. Já jsem se okamžitě zamilovala do tohoto kompletu s ptáčky a prostě už nešlo odolat. 

U každého kusu oblečení máte krásně rozepsané, o jaký materiál se jedná, jaké má vlastnosti, přesné rozměry a jak o výrobek pečovat 🙂 Navíc Vám krásně vyjdou vstříc, pokud máte nějaké zvláštní potřeby jako my 😀

Naše Danielka je totiž opravdu drobná a kalhoty ve velikosti 92, které jsem objednávala byly pouze pro děti s plenkou (kterou už rok a půl nemáme) a na zadku by jí tak dělaly nevzhlednou bouli … Do dohodě s paní ale nebyl vůbec žádný problém a kalhoty mě ušili v naší velikosti tak, jak je šijí pro větší děti.

Náš komplet je tedy ze zimního softshellu, vhodný i do sněhu, z vnitřní strany vyteplený flísem. Bunda je lemovaná pruženkou, takže nikam nefouká a kalhoty mají v pase i na nohavicích vysoký náplet, takže  plní i rostoucí funkci.

Na první pohled jsou kalhoty i bunda hodně tenké, na to, že to má být zimní oblečení… Ale v tom je právě ten vtip 🙂 Softshell je totiž opravdu zimní, bez problému zajistí nepromokavost sněhu i odolnost proti větru a tenké je to proto, aby se oblečení dalo dobře vrstvit. A to je to, proč to SUCHÉ DUPKY u mě vyhrály na plné čáře!

Já mám vrstvení hodně ráda. Prostě si sami zvolíte, jak teple je nutné se zrovna obléct…. Do mírné zimy či do té hodně mrazivé 🙂 Jako spodní vrstvu  pod bundu máme v plánu používat termoprádlo (které Danielka vlastní od minulých Vánoc 🙂 ) a obyčejnou mikinu nebo jednu tenkou mikinu a ještě jednu flísovou navrch.  Alespoň tak jsme to dělali do teď a nikdy nám zima nebyla. (Teda dětem ne, mě je zima vždy :D)

Upřímně se přiznám, že kdyby to šlo, tak zde nakoupím dětem celou novou výbavu!!! Ale i tak to není určitě naposled, co jsem na Suché dupky zavítala. Ty vzory prostě miluju!!!  A kdybychom místo Tomáška pořídili Danielce sestřičku, určitě bych koupila tenhle náš komplet v romantické růžové, která je na eshopu teď… 🙂

No a na závěr mám dnes pro Vás zase jedno malé překvapení. Protože se mi Suché dupky moc líbí (no už ten název, řekněte, není to bomba? 😀 ) rozhodla jsem se, že si pro Vás vyprosím jednu výhru do soutěže.

Druhá strana to s nadšením uvítala a poslala mi obratem tento nádherný komplet pro novorozence.

Takže tady jsou pravidla soutěže:

1)Odpovědět na otázku do komentáře: Jakou značku softshellového oblečení pro děti máte rádi a používáte? Nebo jaké zimní oblečení kupujete svým dětem?

2)Pokud sledujete můj Facebook mami divej, dejte like. Když napíšete komentář „soutěžím na blogu“ zařadím Vás do slosování 2x

3)Pokud budete veřejně článek na Facebooku sdílet, zařadím Vás do soutěže ještě jednou

Soutěž končí ve čtvrtek 8. 11. v 16:00 hodin. Výherce bude vypsán na Facebooku a zde pod článkem 🙂

Vaše Janka

 

13 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *