poradenství pro atopický ekzém

Konzultace a poradenství

Pokus jste se rozhodli, že chcete skoncovat s atopickým ekzémem u svých dětí, jste tu správně!

Během 4 let, kdy se s tímto onemocněním u svých dětí potýkám téměř denně jsem si prošla vším možným. Stádii deprese, zoufalství i beznaděje a také častou myšlenkou „proč zrovna my“. Dnes už tohle všechno mám naštěstí za sebou, ale moc dobře si ty pocity pamatuji. Proto jsem se rozhodla tento svůj příběh posílat dál a díky zkušenostem s atopickým ekzémem (za který jsem dnes vlastně vděčná, protože mě mnohému naučil) pomáhat ostatním maminkám a jejich dětem.

Co Vám můžu nabídnout?

  • konzultaci prostřednictvím emailu, případně i osobní setkání
  • zaměření se na věkovu skupinu novorozenci – děti do 3 let
  • rady a 4leté zkušenosti s léčbou atopického ekzému nejen u svých dětí
  • psychickou podporu
  • léčbu pomocí zelených potravin

Jak to funguje:

Kontaktovat mě můžete pomocí emailu mamidivej@seznam.cz nebo na tel. čísle 608903340.

Po úvodním seznámením se s problémem a prostudování Vaší anamnézy přejdeme k pravidelným emailovým konzultacím. Při své práci používám výhradně vlastní zkušenosti a postupy, které jsem v průběhu let získala a to ať už přímo při léčbě AE nebo ve spolupráci s různými odborníky. (např. z Německa)

Budu Vám radit, jak upravit jídelníček, jak správně mazat a čím, jak upravit prostředí, ve kterém se atopik pohybuje atd. Na emailu jsem každý pracovní den.

Pracovní doba je Po-Pá většinou večer. Stav ekzému konzultuji především pomocí aktuálních fotek.

Máte tedy v průběhu konzultace neomezenou možnost mi kdykoliv napsat, poslat foto ekzému a radit se, jak s ekzémem v danou chvíli pracovat nebo si jen klidně přijít pro psychickouo podporu.

Kolik to stojí:

Cena konzultace je 1000 kč / měsíc.

Většinou není potřeba konzultaci prodlužovat. Během měsíce Vás naučím jak s ekzémem správně pracovat a co dělat, když se ekzém zase ozve. V žádném případě netvrdím, že se za měsíc ekzému zbavíte, ale naučíte se ho mít pod kontrolou, tím pádem nejsou další konzultace třeba. Pokud se stane, že ekzém spolu zvládnem a on se za pár měsíců ozve znovu a Vy si nebudete vědět rady, můžete mě opět kontaktovat, nic platit už nebudete.

Pokud Vám moje konzultace nepomohou garantuji Vám vrácení peněz.

Číslo účtu : 670100-2212979205/6210.

Pokud jste ze Slovenska tak  IBAN: CZ52 6210 6701 0022 1297 9205.

Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo: 08051933 a do poznámky své jméno.

Konzultace týkající se zelených potravin jsou zdarma.

Nejsem lékařka, pediatrička, ani žádná výživová poradkyně! Konzultace se mnou nenahradí odborné vyšetření u specialisty. Jsem pouze maminka dětí trpící atopickým ekzémem od narození a v rámci zkušeností s touto nemocí jsem schopna Vám poskytnout pomoc s jejím vyléčením a psychickou podporu!


2 komentáře

  • Magdaléna

    Dobry..chcemsa oytať na niekoĺko veci ohĺadom AE…Mam dcerku ma 3 roky a veĺký problem s AE….ma ho od narodenia,do 2 rokov nemala problem chodili sme na dermakologiu dali malej masť – kortikoidy a kvapky a nemala problem…Tetaz pol roka si neviem dať rady,čo ma stale problem červený ekzem zapaleny ani maste nezaberaju maximalne dubová kora s propolisom…stale hlavne v lete je zapalena ruky aj nožičky,..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *